За нас

За нас

Кои сме ние

Handan XingYe Fastener Manufactory, е водечки снабдувач и производител на навртки и завртки од 1991 година. Ние сме една од првите големи фабрики за навртки и завртки во градот Хандан, провинцијата Хебеи во Кина.По 30 години работа, Handan XingYe сега има над 100 комплети модерна производствена опрема со годишен капацитет над 30.000 тони.Започнувајќи како целосно вработен производител, денес имаме повеќе од 100 добро обучени вработени со нашиот главен производствен капацитет од 20.000 квадратни метри.Ние сме на меѓународниот пазар многу години, продаваме производи на клиенти од Европа, Африка, Јужна Америка, Југоисточна Азија, Блискиот Исток и други земји.За да ги задоволиме потребите на нашите клиенти, избираме висококвалитетни суровини, спроведуваме строга контрола на квалитетот, за да произведуваме висококвалитетни производи за нашите клиенти ширум светот.

about-us01

Како компанија гарантирана за квалитет и SGS сертификат за ISO9001:2015, Handan XingYe Fastener Manufactory може да обезбеди широк спектар на прицврстувачи, завртки, навртки и завртки, целосно во согласност со GB, ANSI, ASME, DIN, BSW и други заеднички познати меѓународни стандарди.Ние, исто така, можеме да дизајнираме и произведуваме според вашите приспособени потреби, со целосни сопствени производствени способности и поддржува производи од развој до имплементација.Handan XingYe продолжи со наследството на извонредност во текот на изминатите 30 години и продолжува да гледа кон иднината и нашиот тим од инженери развива сопствени решенија за најсложените производствени предизвици.

Компанијата Тенет

Она што нè направи толку успешни е тоа што во сè што правиме, секогаш прво и основно мислиме на придобивките за нашите клиенти.Ние се фокусираме не само да ви служиме со нашите најдобри производи, туку и на секоја единствена потреба од вашите градежни процеси.Соработката заснована на партнерство и доверба е фундаментална вредност во нашата компанија, која затоа ја формира основата на нашите односи со клиентите.

Квалификациска чест

Фабричка средина

about-us05

about-us07

about-us06

about-us05

Изложби

about-us012

about-us05